Zloženie detoxikačných náplastí Dr.Plaster

Detoxikácia je spôsob, ako zbaviť ľudský organizmus nahromadených toxických látok, ktoré sú príčinou mnohých vážnych ochorení. Zo zdravotných dôvodov je vhodné organizmus detoxikovať niekoľkokrát do roka.

Detoxikácia je spôsob, ako zbaviť ľudský organizmus nahromadených toxických látok, ktoré sú príčinou mnohých vážnych ochorení. Zo zdravotných dôvodov je vhodné organizmus detoxikovať niekoľkokrát do roka. Existuje mnoho spôsobov očisty a jedným z nich sú detoxikačné náplasti Dr. Plaster s obsahom zložiek, ktoré organizmus očistia a posilnia.

Chitosan urýchľuje hojenie rán, očisťuje pečeň a zlepšuje činnosť čriev

Chitosan možno charakterizovať ako polysacharid s vysokým obsahom vlákniny, ktorý pochádza z ulít kreviet, morských rakov a krabov. Disponuje mnohými pozitívnymi účinkami na ľudské telo – blokuje vstrebávanie tukov, znižuje vysoký krvný tlak, je prevenciou rakoviny tráviaceho traktu, pomáha pri hojení rán a popálenín, detoxikuje pečeň a mnoho ďalších.

Drevný ocot znižuje cholesterol a je pokladom pre tráviaci trakt!

Drevný ocot je mimoriadne kvalitný produkt, ktorý disponuje mimoriadne čistým zložením. Je vzácny, pretože na telo človeka má mnoho pozitívnych účinkov. Podporuje krvný obeh, čím sa znižuje únava, bolesti hlavy a vyčerpanosť. Je pokladom pre tráviaci trakt, lebo eliminuje nepríjemné pálenie záhy, tráviace ťažkosti, pomáha pri Crohnovej chorobe a žalúdočných vredoch, podporuje činnosť pečene, zabraňuje hnačke a znižuje vysokú hladinu cholesterolu.

Bambusový ocot vzniká kondenzáciou dymu z rastliny budúcnosti – bambusu

Bambusový ocot slúži predovšetkým ako detoxikačný prostriedok. Podieľa sa na zlepšení krvného obehu, zmierňuje kvasinkové infekcie, znižuje zápach a zjemňuje pleť.

Eukalyptus – mohutný strom, ktorý slúži na výrobu nábytku a eukalyptového oleja

Eukalyptus je používaný na výrobu kvalitného nábytku a intenzívne voňajúcej silice. Silica slúži na podporu okysličenia tela a aktiváciu dýchania. Lístky eukalyptu sú pomocníkom pri nachladnutí, kašli, zápale priedušiek, problémoch s močovým ústrojenstvom a reume.

Huba Agaricus aktivuje imunitný systém!

V našich končinách pomerne neznáma huba pochádza z oblastí Číny a Číňania začali s jej pestovaním. Z hľadiska detoxikácie má pomerne veľký význam, pretože sa podieľa na silnej aktivácii imunitného systému. Vďaka tejto hube je možné znížiť riziko vzniku rakoviny a výrazne zlepšiť krvný obraz.

Liečivý ďumbier lekársky nesmie pri detoxikácii chýbať

Zázvor je doslova nabitý liečivými zložkami. Podporuje trávenie a metabolické procesy. Je účinný pri všetkých druhoch tráviacich a črevných ťažkostí, znižuje vysokú hladinu cholesterolu, pomáha pri kašli a nachladnutí. Ďumbier je spoľahlivé antibiotikum, ktoré ničí baktérie. Je prevenciou srdcových chorôb.

Ďalšími významnými zložkami detoxikačných náplastí sú:

  • Mišpuľník japonský obsahuje vitamíny A, C, B17, vápnik, fosfor, železo a draslík.
  • Vitamín C je jedným z najvýznamnejších antioxidantov.
  • Na zlepšení krvného obehu, eliminácii stresu a získaní psychickej pohody sa podieľa turmalín.
  • Liečivá perleť z mušlí a krob z ryže uzatvárajú zloženie detoxikačných náplastí a zvyšujú ich očisťujúce schopnosti.

Súvisiace témy k článku: